300 dolarlık Android işletim sistemli iPhone X: Leagoo S9 - log . Konuşan Haber .

Çok Okunan Türkçe Haberler

65 Views

        


Leagoo S9

Apple‘ın yeni akıllı telefonu iPhone X, şimdiye kadar birçok uygulama ile Android dünyasında taklit edildi. Ancak kimse birebir benzerini üretecek kadar ileriye gitmemişti. İşte karşınızda Android işletim sistemli akıllı telefon modeli Leagoo S9.

Henüz resmi olarak lanse edilmeyen Leagoo S9, gördüğünüz gibi direkt olarak iPhone X’in tasarımını kullanıyor. Bu noktada ön çıkıntısından arka kamerasına kadar yeni iPhone’u kopyalanan telefon, “S9” ismiyle ise Samsung Galaxy S9‘dan da önce davranmış görünüyor. Gücünü orta seviye MedaiTek P40 işlemciden ve 6GB RAM‘den alan cihaz, 128 GB dahili depolama ile elde edilebiliyor. 5,85 inç boyutunda AMOLED ekran üzerine kurulan Android işletim sistemli telefon, 16 megapiksel çözünürlükte çift arka kameraya da sahip. Çıktısı olmasına rağmen TrueDepth kamera sistemine sahip olmayan telefon, bu yüzden arkasında standart bir parmak izi sensörü barındırıyor. Bu açıdan Apple’ın yapmadığını yapan ürün, ince çerçeveleriyle de dikkat çekiyor. Alt bölümü taklit ettiği mannequin kadar ince olmayan telefon, buna rağmen genel olarak şaşırtmayı başarıyor.

Leagoo S9

Leagoo S9 son dönemdeki en ilginç Android telefon

Resmi satış fiyatı 300 dolar olarak açıklanan telefon, 999 dolarlık iPhone X‘un oldukça gerisinde yer alıyor. Kendisine özgü bir tasarıma sahip olmayan böyle bir telefon için 300 dolar para vermek ister miydiniz?